AK Parti  Den Gülağaç İlçe Danışma Toplantısı ve Akçakent Kasabası Teşkilat Ziyaretleri

AK Parti Den Gülağaç İlçe Danışma Toplantısı ve Akçakent Kasabası Teşkilat Ziyaretleri

AK Parti Aksaray İl Başkanı Av.Latif Ağır, yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında Gülağaç İlçe Danışma Toplantısı ve Akçakent Kasabası teşkilat ziyaretine dair bilgiler verdi.

AK Parti Aksaray İl Başkanı Av.Latif Ağır, yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında Gülağaç İlçe Danışma Toplantısı ve Akçakent Kasabası teşkilat ziyaretine dair bilgiler verdi.
Seçim hazırlıklarına ara vermeden devam ettiklerini söyleyen Ağır, “Bilindiği üzere teşkilat ziyaretlerimize bir süredir devam etmekteyiz. Bu kapsamda pek çok kasabamıza giderek teşkilat mensubu arkadaşlarımızı ziyaret ediyor ve halkımızla buluşuyoruz. Teşkilatlarımızın eksiklikleri, varsa sorunlarını incelediğimiz bu ziyaretlerimizde, halkımızla da hemhal oluyor ve onları dinliyoruz.

AK Parti İl Teşkilatı olarak İlçelerimizde de bazı çalışmalarımız var. Bu kapsamda Gülağaç İlçemize giderek ‘İlçe Danışma Toplantısını’ gerçekleştirdik. Yoğun bir katılımcı eşliğinde gerçekleşen toplantımızda Gülağaç’a bağlı Kasaba ve Köylerimizin temsilcileri ile de buluştuk ve yapılması gerekenlere dair ortak çözümleri masaya yatırdık. Bölgedeki temel gereksinimler, eksiklikler ve sorunların ivedi şekilde giderilmesi noktasında yaptığımız istişareler son derece verimli geçti. Sorunları, beklentileri ve memnuniyetleri yerinde görmek her zaman en doğru bilgiye ulaşmak demektir. Bizde bu nedenle kulaktan dolma bilgilerle değil istenilenleri bizzat bölgeye giderek görüyor ve inceliyoruz. Doğru tespit ve uygun çözümler bu vasıtayla çok daha kolay oluyor.

Gülağaç toplantımızın dışında yine Teşkilat yöneticisi arkadaşlarımızla birlikte Akçakent Kasabamıza da bir ziyarette bulunduk. Bu ziyaretimizde de bölge sorunlarını ve beklentilerini dinledik ve halkımızla bir araya geldik. Halkımız gittiğimiz her yerde bizleri büyük bir coşku ve heyecan içerisinde karşılıyor. Bu da bizlerin çalışma azmi ve şevkini daha da arttırıyor. Seçime kadar tüm bölgelerimizi gezmeye devam edeceğiz” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.