ABA ALTINDAN SOPA GÖSTERMEK Mİ ?...ADAY OLMAK CESARET Mİ ?....


   Dün akşam üstü Aksaray Belediye Başkanı Sayın Nevzat Palta 2
14 yılında Yerel seçimlerde AKSARAY BELEDİYE BAŞKANLIĞINA Ak Parti Genel Merkezi kabul ederse tekrar aday olacağını belirtmiş.Bence bu kararını erken açıkladı tabiki kendisi daha iyi bilir mutlaka bir bildiği  vardır.

   Yoksa diğer adaylara  aba altından sopa göstermek mi.Yalnız şu var ki Sayın Palta'yı sevin veya sevmeyin iktidar partisi belediye başkanı olmanın avantajını gösterdi.Aksaray'a yeni bir yüz yeni bir çehre kazandırdı.

  Geçtiğimiz C.tesi günü Aksaray Medyasını geziye götüren Sayın Palta çalışmalarını yerinde bizzat göstermiş ve bundan sonra yapacaklarım yaptıklarımın teminatıdır imajını vermiş.Şimdi burda yiğiti öldür hakkını yeme.

    Tekrar gazeteciliğe döndüğümü  hazmedeyenlere  sayın başkanın çalışmalarını yazmama yalakalık olarak addecekler biliyorum ama benim bugüne kadar Sayın Palta ile yıldızım barışmadı.Yıldızım barışmadı diye aleyhinde yazı yazmam.Ve hazımsız olan kişiler telefon etsin onlara bir şişe maden suyu alacağım

    Demokrasinin yaşandığı bir ülkede yaşıyoruz...Sayın Palta adaylığını açıklamış ama benden başka kimse aday olmasın dememiş ki...Dün gece bazı siyasi arkadaşlarla konuştum.Biz Nevzat  Palta'nın karşısına aday olarak çıkamayız;onun kadar cesaretli değiliz dedi..Ve bazı siyasi kişiler sayın Nevzat Palta bunun acısını bizden fena çıkartır dedi ben gerçekten anlayamıyorum.

    Sayın Belediye Başkanım her vatandaş gibi adaylığınızı ilan ederken başka aday olacaklara aba altından sopa mı gösteriyorsunuz da bu insanlar sizden bu kadar çekiniyor...

     Demokrasi bu aday olmayacaksan o zaman git başka adayı destekle Tek partili hükümet döneminde değiliz ben köşe yazarlığın dışında ALİ ERMİŞ SİGORTACILIK ta pazarlama satış müşteri temsilciliği yapıyorum esnaf ziyaretlerinde diğer sigortacı arkadaşların aleyhinde konuşmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Hizmetimizi duyan gören bize katılıyor  bu da aynı.

  Sen hizmet edeceksin veya adaysan yapacağın hizmetleri anlatacaksın demokrasiyi yaşayacaksın.Eğer yapılacak hizmetlerde niyet Allah Rızası içinse onun mükafatını görür.Koltuk sevdasında ise öbür tarafta sadece koltuğu görür.

    Şubat 2
11 de yazdığım yazılarda Temiz Toplum Temiz Siyaset  dedim birbirimizi  kırmadan incitmeden yapalım siyasetimizi kararı yüce milletimiz versin...Taktir Allah'tan

 

    Şen ve esen kalın  kendinize iyi davranın

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum